Zastosowania ledów w reklamie i nie tylko

Zastosowania ledów w reklamie i nie tylko

Zwrócenie na siebie uwagi jest w dzisiejszych czasach bardzo ciężką sztuką. Coraz to bardziej kreatywne sposoby zwracania uwagi wymyślane są przez osoby zajmujące się reklamą i nie tylko. Z tego też powodu trzeba się sporo nasilić żeby wybić się poza konkurencje.

Moduły ledowe we współczesnej reklamie

Czasem wystarczy jednak zamiast wymyślać niespotykane nigdzie wcześniej pomysły, po prostu użyć jakiejś starej i dobrze sprawdzonej metody. Każdy dobrze wie co zwraca naszą największą uwagę, gdy myślimy o Las Vegas od razu kojarzą nam się światła neonów, które oświetlają całe miasto. Właśnie o to chodzi, światła to coś zawsze bardzo mocno zwraca na siebie uwagę. Z tego właśnie powodu gdy zastanawiamy się jak zwrócić uwagę na naszą reklamę, dajmy na przykład szyld naszego sklepu, to zastosowanie odpowiednio ledów, może spowodować że, nasza reklama stanie się o wiele bardziej atrakcyjna na potencjalnego klienta. Pomijając już sam wygląd reklamy, nie możemy zapominać o podstawowych instynktach człowieka, jak na przykład takich że, gdy coś się świeci, to ma zwyczajnie większą szansę na bycie zauważonym przez losowego przechodnia.

Zastosowania ledów do poprawienia wystroju

Osoby które prowadzą wszelkiego rodzaju restauracje lub bary, bardzo dobrze wiedzą jak wystrój jest ważny żeby przyciągnąć i zatrzymać na dłużej klienta. Przeglądając opinie google, często można się spotkać że, dana placówka dostaje wysoką ocenę ze względu na “wystrój”. Zwykły zamontowany w odpowiednim miejscu moduł led jest w stanie stworzyć niesamowite wrażenie na osobach które akurat są u nas na kawie albo jakimś jedzeniu. Dzięki niemu też jest szansa że, akurat ten led który będzie chociażby logiem naszej restauracji, zapadnie w pamięć klienta tak mocno że, nie tyle będzie pamiętać samą restaurację co ten mocno rzucający się w oczy napis, dzięki czemu opowie o tym swoim znajomym.

Urozmaicenie sal poprzez oświetlenie ledowe

Zastosowań jednak tego przedmiotu jest o wiele więcej, gdy nasza restauracja wydaje nam się być bez charakteru, możemy poprzez ledy zamontowane w podłodze podkreślić trochę klimat miejsca, pięknie oświetlona sala to jedno, ale sytuacja kiedy już zapada zmrok a my odpalamy piękne kolorowe światła to już inny temat, który może wprawić całą salę w dobry nastrój. To samo tyczy się wszelkiego rodzaju sal, jeśli wynajmujemy sale na wesele itp. to odpowiednie oświetlenie może zaważyć o tym że, akurat to nasza sala a nie inna zostanie wybrana. Mimo wszystko nie można zapominać o tym jak bardzo ważne pierwsze wrażenie na kliencie, dlatego jak wprowadzając go do sali pokażemy mu pokaz świateł ledowych możemy być pewni, że zaplusujemy w jego oczach.

Zastosowań ledów jest naprawdę wiele, to do czego jest wykorzystamy zależy tylko od naszej inwencji twórczej, lecz ich ogromnych plusem jest to że, sprawdzają się one w wielu rzeczach jednocześnie. Czy mamy na celu reklamę naszego sklepu czy poprawienie wystroju w barze albo innym miejscu, ledy sprawdzają się doskonale w tego typu sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *