Przypinki – sposób na subtelną reklamę

Przypinki – sposób na subtelną reklamę

Chcąc skutecznie promować swoje przedsiębiorstwo, właściciele firm decydują się na różne zabiegi marketingowe, takie jak reklama internetowa, posty w mediach społecznościowych promujące działalność, czy różnego rodzaju gadżety. W ostatniej z wymienionych wyżej grup znajdują się między innymi przypinki i balony z logo firmy, ale też długopisy czy breloki na klucze. Balon nie jest jednak zbyt trwałym przedmiotem, a długopisy i breloki ludzie noszą zazwyczaj w kieszeniach lub plecakach. Na tym polu najlepiej zatem będą sprawdzać się te pierwsze, czyli przypinki reklamowe.

Doskonała ekspozycja przekazu reklamowego na przypince

Ogromną zaletą jaką mają w sobie przypinki z nadrukiem reklamowym jest fakt, że są to gadżety doskonale eksponowane. Dzięki temu, że z reguły przymocowuje się do wierzchu torby, bluzy czy koszulki, to reklama ta automatycznie trafia przed oczy setek, jak nie tysięcy innych osób. Przypinki lub określając je inaczej buttony, to nie tylko modna ozdoba, ale również subtelna metoda na reklamowanie swojej firmy lub produktu. Przypinki z własnym nadrukiem, który utworzony jest za pomocą czcionki o dobrej widoczności, od razu zwracają uwagę przechodniów czy ludzi, którzy podróżują z nami komunikacją miejską oraz mijają nas na chodniku.

Dowolna personalizacja przypinki kolejnym jej atutem

Tak, przypinki na zamówienie to w pełni personalizowane przypinki. Tak więc mogą one mieć różną wielkość i kształt, a także posiadać rozmaite formy zapięcia czy też elementy użyteczne. Najbardziej popularne są okrągłe modele z klasyczną agrafką. To także produkt najtańszy. Jednak oferta jest o wiele szersza. U producentów zamówimy również chociażby prostokątne przypinki z magnesem do ubrania czy okrągłe z otwieraczem do kapsli lub lusterkiem. Te dwa ostatnie to super gadżety, jednak w ich przypadku nie będzie już takiej ekspozycji. Otwieracze można przyczepić do lodówki, a lusterka trafią pewnie do torebki.

Jednolite tło i wyraźna nazwa logo lub chwytliwe hasło marketingowe to skuteczna reklama zarówno dla podmiotu gospodarczego, jak i większej firmy. Nie jest nachalna, zapada w pamięć i wbrew pozorom może przyciągnąć dużą ilość klientów i kontrahentów. Przypinki to idealna powierzchnia do jej ulokowania.