wlasne logo lub nadruk na przypince wlasne logo lub nadruk na przypince

Przypinka – przypnij mnie, a ja Cię zareklamuję!

Gadżety reklamowe do przypięcia w bluzę czy plecak w postaci przypinki z logo czy też przypinki z własnym nadrukiem stale cieszą się zainteresowaniem. Powód tego jest dosyć prosty – pozwalają osiągać naprawdę niezłe efekty reklamowe małym kosztem. W dodatku producenci przypinek ciągle prześcigają się między sobą, proponując coraz to lepsze i ciekawsze rodzaje tychże gadżetów, więc klient naprawdę ma w czym wybierać.

Przypinka to niezbyt duża – średnice wahają się od około 2,5 do 7,5 cm – jednak całkiem skuteczna forma reklamy, danej firmy czy jednego z jej produktów. Z reguły tego rodzaju reklamy towarzyszą wydarzeniom masowym lub też kampaniom czy wiecom wyborczym. Przypięcie takiej okrągłej plakietki z nadrukiem, wyraźnie akcentuje jakiej partii kibicujemy oraz jakimi przekonaniami politycznymi się odznaczamy. Nie rzadziej przypinki spotkamy na koncertach, tych bardziej i tych mniej, znanych zespołów. Wielu oddanych fanów znajdujących się pod sceną posiada taką przypinkę. To bardzo prosty sposób na okazanie i pochwalenie się oddaniem dla wybranych muzyków oraz danie im do zrozumienia, jak bardzo się czeka na ich występ.

Bądźmy szczerzy, przypinki sprawiają, że nie potrzeba inwestować dużych środków, by zwrócić uwagę i wzrok potencjalnego klienta na reklamę. Tego rodzaju przekaz reklamowy nie narzuca się zbyt intensywnie klientowi, a jedynie dyskretnie zwraca na siebie jego uwagę. Dobre przygotowanie nadruku – grafiki, a także porządne wykonanie przypinki sprawia, że jest ona lepiej widoczna i bardziej zauważalna przez osoby znajdujące się wokół niej.

Wszechobecna reklama może być irytująca, co jeszcze bardziej przemawia za inwestycją w przypinki reklamowe będące wyjątkowo subtelnym narzędziem marketingowym, jakie może odnieść spory sukces w reklamie.

Zamów przypinki tutaj: https://buttonfly.pl/